100Pcs Свадба Корист Бонбони Кутија Невестата & Младоженецот Фустан Tuxedo Бонбони Подарок Кутии Со Лента Свадба Партија Корист Лента Подарок Црвена
Ново

100Pcs Свадба Корист Бонбони Кутија Невестата & Младоженецот Фустан Tuxedo Бонбони Подарок Кутии Со Лента Свадба Партија Корист

DEN 814.00
DEN 1017.12

Во форма достапна за нарачката


Вкупна големина : Младоженецот големина : 5.8 cm*3.8 cm*9.8 cm
Невестата големина : 5.8 cm*3.8 cm*8.5 cm
1cm=0.394 инчен 1inch=2.94 cm
боја : исто како слика
пакет : 100pcs/opp вреќа (50pcs младоженецот и 50 компјутери невестата)
забелешка : големината можеби малку грешка поради прирачник за мерење.
Функција :
1.Овие мали кутии се совршени за на свадба фаворизира. Тие не се само елегантен изглед, тие имаат само точниот износ на селски допир. Бидете подготвени да треба да се соберат нив 2 Одредена Bonbonniere За Свадба Бонбони Услуги додаде совршен финиш да рустикален тематски свадбата. answer : ___________________________ note : whats App : +86 15167976322
Превозот и испорака
ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција
Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт со нас
Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу. Кога ќе го добиете производот, ако се чувствувате имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво наместо директен коментари, што ќе обезбеди ефективно решение. Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!

Главните својства

Шема:
Полна Боја,Невестата & Младоженецот
Број на Компјутери:
100pcs
Број На Модел На:
170620
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Материјал:
Картон

Избор на купувачот