Голем капацитет за 3,7 V литиум полимер батерија, itoos, t66, MP4, MP3, литиум батерија, 1800mAh општа намена
Ново

Голем капацитет за 3,7 V литиум полимер батерија, itoos, t66, MP4, MP3, литиум батерија, 1800mAh општа намена

DEN 710.00
DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката

Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот на извршувањето, со текот на струја, краток спој, итн. Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија. 100% сосема нов. Ако имате било какви прашања ве молиме оставете порака до нас Ние ќе ви одговориме околу 1-2 работен ден . Овој производ е главно се применливи за MP3 MP4 MP5 GPS Navigator PSP Bluetooth Играчки DVR Звучник Микрофон Рекордер Мобилен Телефон за Итни случаи Напојување Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен Телефон PDA КАМЕРА Моќ Банка DVD ЕВД Паметни Часовници, Е-книги Лаптоп Хеликоптер Електронска Цигара и други електронски уреди. Апликации 1. Предметите ќе бидат испратени од страна на Регистарот на Воздухот Mail до вас, како е можно поскоро.
Човекот Bao Bao Датум на активност е : 2017-02-03 17 : 35 : 40 - 2017-10-10 17 : 35 : 40 Единствена цел полни 85 елемент Бесплатен превозот (со исклучок на : Внатрешна Монголија, Qinghai, Ningxia, Тибет, Xinjiang, Хонгконг, Macao, Тајван, во странство)
Голем капацитет за 3,7 V литиум полимер батерија, itoos, t66, MP4, MP3, литиум батерија, 1800m Ah заштита плоча, општа намена
Предности на литиум полимер батерии :
Литиум полимер батерии се лесен, безбеден и може да се направи во било која форма и со голем капацитет! Иста големина на литиум батерија школка и полимер батерија потоа во споредба со литиум полимер употреба на батеријата време далеку над литиум батерија. Превозот : 1. Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc. Висок квалитет и со висок капацитет., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба. Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена), ајде да ги задржи добрите деловни односи.7 V
На капацитетот на батеријата е за 1800m Ah
Висок 80mm широк, 43mm дебели, 4mm
Индустрија спецификација 044380
Големина во милиметри (mm), како единица, ветувајќи во рекет!
Препорачуваме DIY ентузијасти да се купи!
-|-_-|- Плаќање 1. Фабрика : . Ве молиме да направите исплата побрзо , тогаш може да се организира испорака за вас побрзо. Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето. Батерии Напон 3. Претставата отколку обичните литиум батерија со повеќе од 2! Сега трендот на развој, така се повеќе и повеќе електронски производители бакнеж!
Оваа литиум батерија е погоден за употреба во Itoos t66 MP3 MP4 Горниот! Заштитени плоча! Повеќенаменска! Електронски љубовници, DIY е добро бебе!
Батеријата параметар : излезниот напон 3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Карактеристики : 1.

Главните својства

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Избор на купувачот