Бела чипка принцеза луксузна постелнина сет за девојки жените кралот queen size кревет поставен 4/6pcs прекривки покрие постелнина pillowcase
Ново

Бела чипка принцеза луксузна постелнина сет за девојки жените кралот queen size кревет поставен 4/6pcs прекривки покрие постелнина

DEN 6384.00
DEN 9975.84

Во форма достапна за нарачката

Методи за плаќање(сите кредитна картичка плаќање ќе оди преку Зачувам) : откако ќе го купи објектот, е-маил со исходот на постапката ќе се испрати до вашата цел е-маил адреса. ви благодариме
Ако купите две парчиња или повеќе во мојата продавница може да уживаат надвор од 5% попуст
Боја 1
Бојата 2
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок. Јас верувам дека вие мора да бидете пријатно изненадени кога ќе примите вашата нарачка.
За руски Клиенти, pls љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ПОЛНО ИМЕ на место со цел, ви благодариме!
бидејќи долго растојание на транспортот, постелнина поставите не е така рамен како слика, ве молиме да се мијат и железо тоа, ќе бидат рамни и убава како слика.
имаме направено пакетот е тесна, бидејќи долго растојание, кога ќе го отворите ве молиме да се грижи да не го намали. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди.
Испорака : Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, со ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. секој увоз на данок, царина не е вклучена во цената. Да се измијат, вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade. ви благодариме
Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.
Ова е прекривки покрие поставите не вклучуваат било пополнување или перница fillin, ако имате потреба од пополнување, ве молам оставете ме messager. И следниот пат, ќе може да се мијат нашите постелнина поставува во машина за миење, се разбира, не е потребно да додавате сол било повеќе. благодарение на Информации за купувачите ние ќе напишете "примерок" или "подароци" на пакетот во долниот vaule да ви помогне да се ослободи од данок.
Сите постелнината поставува имаат трговија на големо цена за препродавач. ви благодариме
.
Кралицата Големина 4pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91inches) 1 парче Bedsheet : 245*250(97*98inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) Цар Големина 4pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(87*94inches) 1 парче Bedsheet : 245*270(97*106inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches)
Кралицата Големина 6pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91inches) 1 парче Bedsheet : 245*250(97*98inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) 2 парчиња Плоштадот pillowcases : 45*45см(17*17inches) Цар Големина 6pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(87*94inches) 1 парче Bedsheet : 245*270(97*106inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) 2 парчиња Плоштадот pillowcases : 45*45см(17*17inches)
1 cm = 0. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња. Повратни информации Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации. за било какви прашања ве молиме контактирајте со нас или вашата земја Custome канцеларија.па ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава за да го потврди она што овие дополнителни cots ќе биде Бразил customsers,ве молиме оставете ни го вашето CPF(Даночен идентификациски Код) за да ни се по вашата цел да се направи вашата цел процес побрзо.3937008 инчи
Љубезно потсетник
Ние ќе напишат мала вредност во фактурата за да ви помогне да се ослободи од данок. ПАТАРИНА, Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet. плаќање на Сите форми треба да се оди преку Зачувам. исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за снимање на исходот, ако немате alixpress acount,можете да испратите пари да peraonal плаќање и испратете ја вашата адреса (вклучуваат zipcode и телефон) до мене,тогаш јас можат да испраќаат стока за вас.

Главните својства

Големина:
Queen size 4pcs, King size 4pcs, King size 6pcs, Queen size 6pcs
Техника:
Чипка Работ
Количина:
6 компјутери
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Апликација Големина:
1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.5 m (5 метри)
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
тема count:
400TC
Материјал:
Египетски памук
Тежина:
3.5 kg
Број На Модел На:
R-1020
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
одделение:
одделение А
Пополнување:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Густина:
133X72
Шема:
Печатени
is_customized:
No
Ткаенина Count:
60
Стил:
Принцезата
Употреба:
Дома
превозот:
9 Дена, пристигнуваат, Брза испорака, како што се Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн.
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет,контактирајте со нас)
Измијте настава:
машина за миење
Употреба:
Свадба Кралската Хотел Дома Декоративни Подароци
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
тип 1:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува

Избор на купувачот