NIGHTHAWK Дамаск Нож се справи со се справи со фиксна сечилото отворено тактички опстанок лов EDC алатка
Ново

NIGHTHAWK Дамаск Нож се справи со се справи со фиксна сечилото отворено тактички опстанок лов EDC алатка

DEN 1459.00
DEN 1536.00

Во форма достапна за нарачката

Должина : 19.5 см, должина на Ножот : 9cm се Справи со должина : 9.7 см Ширина : 2.1 cm (најширока) Цврстина : 58 HRC Дебелина : 0.30 cm Рачки : лепливи дрво Тежина : 72g Пакување : кожа случај Дамаск челик шема и да се справи дрво жито и боја на различните да преовладуваат во вид!

Главните својства

DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Рачка Материјал:
Дрво
Тип:
Фиксна Сечилото На Нож
Бренд Име:
Nighthawk
Број На Модел На:
НД-002
Сечилото Материјал:
Дамаск Челик

Избор на купувачот