Zozowang печати маскирна маскирани rib ракав патент секојдневен мода плима јакна мажите сончање грб пролет, есен грб мажи
Ново

Zozowang печати маскирна маскирани rib ракав патент секојдневен мода плима јакна мажите сончање грб пролет, есен грб мажи

DEN 956.00
DEN 1274.40

Во форма достапна за нарачката


.

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Манжетната Стил:
Rib ракав
Тип:
Широк-waisted
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
zozowang
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Декорација:
Џебови
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
K027
Стил:
Streetwear

Избор на купувачот