Molex 4.2 mm 5557 12P Конектор за Полнач Автомобилски Приклучок Задник Позлата Shield Plug-12p
Ново

Molex 4.2 mm 5557 12P Конектор за Полнач Автомобилски Приклучок Задник Позлата Shield Plug-12p

DEN 192.00

Во форма достапна за нарачката


Опис на производот многу многу многу многу многу многу многу многу многу многу многу многу многу
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ако не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.
Опис На Производот

Главните својства

Број На Модел На:
2 * 6p
Боја Класификација:
2 * 6p
проред:
4.2 mm
Број на Редови:
Двоен ред
Материјал:
Најлон

Избор на купувачот