Вештачки Зелени растенија ѕид Пластични лажни тревник фаза позадина декоративни фабрика wholsale вештачко цвеќе свадба аранжман
Ново

Вештачки Зелени растенија ѕид Пластични лажни тревник фаза позадина декоративни фабрика wholsale вештачко цвеќе свадба аранжман

DEN 5460.00
DEN 6000.00

Во форма достапна за нарачката

10pcs/многу свадба цвет ѕид 2017 фаза позадина декоративни фабрика wholsale вештачко цвеќе свадба аранжман
Материјал : пластика
Спецификација : 60 cm долги, 40 см широк 10 сантиметри дебел
Боја : Зелена
Дали за да се намали : може да се намали, може да се spliced
Симулација на тревникот инструкции :
Тревник сугерираат внатрешна употреба, во голема мера ќе се прошири услугата живот и надворешна употреба и ќе го скрати услугата живот, затоа што по долго време ќе исчезнат е главно се користи за декорација на место како што е бојадисана или балкон прозорецот на теренот, а природата е органска целина, направи дома 60 cm 40 cm широк, edge конектори, чип поврзани со, Мозаик пасишта на различни големина според потребата. Може да се сече на мали парчиња
Симулација трева чистење на инструкциите :
Тревникот, трева може да се мијат. Ако тревникот е поставен премногу долго време, површината има прашина, може да се чисти со мали правосмукалка или може да се чистат со електричен фен за коса.

Главните својства

Бренд Име:
MEIHON
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Lhq70705
Тип:
Лист-форма
Стил:
Цвет
Материјал:
пластични цвеќиња
Технологија:
Чиста рачно производство
Процесот на прилагодување:
is
Тип:
Тревникот остава
Пакување:
opp
[устата] пигмент:
Трева плевели, зелена, Вие Haitang
Големина:
40*60см

Избор на купувачот