10PCS/МНОГУ TPC8405 MOSFET N/P-CH 30V 6A/4.5 НА SOP8 Бесплатен Превозот
Ново

10PCS/МНОГУ TPC8405 MOSFET N/P-CH 30V 6A/4.5 НА SOP8 Бесплатен Превозот

DEN 156.00

Во форма достапна за нарачката


♦ Поради акции статус и временската зона разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
♦ Доколку купите повеќе количина или повеќе делови , можете да контактирате со нас,и ние може да ви даде поголем попуст. Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел. Со Зачувам, вашата кредитна картичка детали никогаш не се изложени.
♦ На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Детали За Производот
Број на модел на TPC8405
FET Тип на N и P-Канал
FET Функција Логика на Ниво на Портата
Потрошувачка на Изворот на Напон (Vdss) 30 V
Rds На (Макс) @ Id, Vgs 26 m Ohm @ 3А, 10 V
Vgs(та) (Макс) @ Id 2 V @ 1m A
Моќ - Max 450m W Оперативни Температурата на 150°C (TJ) Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај СОП-8
Состојба На Нови
Плаќање
♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.
♦ Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет на possiblely.
♦ Ние се потпираме на нашата репутација и клиентите задоволство да се успее.
Гаранција
♦.
♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
♦ Сите нови чипови, ако постои било каква квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на satisfcatory решение откако ќе го провери тоа . Песна вашата нарачка во која било фаза на испорака онлајн и се чувствуваат сигурни дека плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе се потврди приемот на вашата нарачка. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
♦ Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Контактирајте со нас
♦ Ако постои незадоволство со нашиот производ или услуга,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви даде правилно решение.
♦ Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне.
Ви благодариме за вашата поддршка, се надевам дека секој може да има пријатен бизнис патување во нашата продавница, и добредојде следниот пат!. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор. Па вашите повратни информации е од исклучително значење за нас .
♦ Ја испорача стоката на нашите клиенти со брзина и прецизност. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.
♦ Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме да оставите добар фидбек до нас ,и да даде пет ѕвездички. Ако ви се задоволни со нашите производи и услуги . Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам.
Испорака
♦ Наредби обработени навремено по плаќање на проверка . Дали довербата нашиот квалитет, а не се сомневам во нашата цена. Вредноста на стоката и цената на тоа е соодветно.
Повратни информации
♦ Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате,а ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми .

Главните својства

Бренд Име:
jiaxinhengye
Број На Модел На:
Други
Пакет:
No
Тип На Објект:
Говорникот Активни Компоненти
Материјал:
Други
Број На Модел На:
TPC8405
Потрошувачка на Изворот на Напон (Vdss):
30V
Моќ - Max :
450mw
Температурата На Работа:
150C (TJ)
Пакет:
8-СОП
Состојба:
Нови

Избор на купувачот