Обичај огромни мурали,Убава цутот на црешни тапети за ѕидови 3d,хотел дневна соба ТВ троседот ѕид детска соба позадина модерна
Ново

Обичај огромни мурали,Убава цутот на црешни тапети за ѕидови 3d,хотел дневна соба ТВ троседот ѕид детска соба позадина модерна

DEN 1392.00

Во форма достапна за нарачката


Оваа позадина треба да бидат прилагодени. Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширина) по купувањето . Тоа е Важно . Како да поставите цел 1.Мерење на ѕид димензии висина* width = квадратни метри .Според квадратен метар избор Количина(Слика). На пример : Што треба големината е 3 метри широк, 2 метри. Според големината на областа е : 3m*2m=6 квадратни метри. Треба да нарачате 6 квадратни метри (Количина 6). Како на пример : Ако треба 7-7.5 квадратни метри, ве молиме место цел 7 метар квадратен Ако ви треба 7.6-8 квадратни метри, ве молиме место цел 8 квадратни метри 2.Одберете материјал. Позадина има три видови на материјал : врежана, свила ткаенина,памук платно (Слика) . 3.Купи сега. Целосно плаќање. Драг пријател, ако имате било queston и идеја, и ве молиме љубезно дозволете ни да знаеме, многу ви благодарам!
Обичај огромни мурали,Убава цутот на црешни тапети за ѕидови 3d,хотел дневна соба ТВ троседот ѕид детска соба позадина модерна

Главните својства

боја:
врежана позадина, не ткиво ткаенина, свила ткаенини, платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
свила позадина
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
Q318691055
Шема:
Yes
Бренд Име:
ЛУ XI ЦВЕТЕН ДОМА

Избор на купувачот