6 изборен боја, ABS+КОМПЈУТЕР материјал издржлива пластика дел од внатрешни рачки на вратите за BMW 5 серијата F10 Левата рака возење
Ново

6 изборен боја, ABS+КОМПЈУТЕР материјал издржлива пластика дел од внатрешни рачки на вратите за BMW 5 серијата F10 Левата рака

DEN 5327.00
DEN 6576.00

Во форма достапна за нарачката


Автомобил внатрешни работи врата се справи постави прозорецот и подигнете го вклучите копчето рамка за BMW 5 серијата F10
Answer : ___________________________ Note :
Оваа врата се справи со поставување одговара само со левата рака возење BMW F10
Тоа е да се замени само пластични дел од оригиналната справи. Ако треба да ја замените целосна оригинална се справи, ќе се купи целосна оем рачка од овој линк.
Оригиналниот автомобил внатрешни работи врата се справи со не е лесно да се валкани, леплива, corroded.
Не грижете се. Оваа нова справи со сет ќе се реши проблемот за вас. Предност : Направени со ABS+PC материјал Не е лесно да стареењето, не избледи, Лесни за чистење, се Чувствуваат добро Трајни 6 изборен боја : црна, сива, мока кафеава, црвена кафеава, бела беж, беж
Ве молиме изберете боја со слика кога ќе ги нарачате. Бојата на фотографијата може да изгледа малку поинаква со вистински објект, бидејќи на снимање под различни светлосни.
Црна
Сива
Бела Беж
Беж
Црвено Кафеав
Мока браун
По замена, тоа изгледа нови и чисти!Главните својства

Објектот Тежина:
1KG
Бренд Име:
carsara
Материјал Тип:
ABS+PC
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Земја/Регион на Производство:
CN
Автомобил Направи:
BMW серија 5 F10 Левата рака возење

Избор на купувачот