Класичен Dragon Ball Z Аниме Ѓердан Синот Goku Супер Saiyan Јапонски Аниме Cosplay Ѓердан Накит За Мажи Деца Тинејџери Момче Подарок
Ново

Класичен Dragon Ball Z Аниме Ѓердан Синот Goku Супер Saiyan Јапонски Аниме Cosplay Ѓердан Накит За Мажи Деца Тинејџери Момче

DEN 119.52

Во форма достапна за нарачката


Класичен Dragon Ball Z Аниме Ѓердан Синот Goku Супер Saiyan Јапонски Аниме Cosplay Ѓердан Накит За Мажи Деца Тинејџери Момче Подарок

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Скелетот
Pendant Големина:
4.3 cm*4.2 cm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
guangrong накит
Број На Модел На:
dragon ball z ѓердан
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Функција:
dragon ball z ѓердан
Накит Тип:
ѓердан
ѓердан дизајн:
Синот Goku ѓердан
Функција:
dragon ball z
Тежина:
за 46g
Бои:
Бронза, Сребро.
Должина:
50cm
Dragon Ball Z Ѓердан име:
dragon ball z ѓердан
Супер Saiyan ѓердан:
Супер Saiyan ѓердан
Големина:
4.3 cm*4.2 cm
Материјал:
Цинк Легура

Избор на купувачот