Англиски НОВ Тастатурата За Леново За Thinkpad S1 За Јога 12 За Јога S240 НИ Лаптоп Тастатура Со осветлување
Ново

Англиски НОВ Тастатурата За Леново За Thinkpad S1 За Јога 12 За Јога S240 НИ Лаптоп Тастатура Со осветлување

DEN 2000.00
DEN 2150.40

Во форма достапна за нарачката


Напомена :
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Предмети генерално се испраќаат до вашиот превозот адреса во рок од 24 часа по уплата е потврдена. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот услуга.

Главните својства

Број На Модел На:
S240
Компатибилен Бренд:
Леново
Стандард:
НИ Стандард

Избор на купувачот