10Pcs/ Пластични Живина Пилешко водовод Цевки Клипови Брадавица Работам Линија Ги Куките водовод Одредување S-тип Кука
Ново

10Pcs/ Пластични Живина Пилешко водовод Цевки Клипови Брадавица Работам Линија Ги Куките водовод Одредување S-тип Кука

DEN 216.00
DEN 264.00

Во форма достапна за нарачката

Живина Пилешко Водовод Цевки Клипови Брадавица Работам Линија Ги Куките

Главните својства

Големина:
10PCS
Тип:
Фарма На Животните
Фарма На Животните Тип:
Пилешко
Бренд Име:
hengjiumande
Број На Модел На:
AP004
Материјал:
Пластични
Име на производ:
Водовод S hook
Фарма На Животните Тип:
Кокошка, патка, quail
боја:
Жолта
Тип:
Круг и квадратна цевка

Избор на купувачот