2017 3D Симпатична Голема Големина Аниме Ранци И Деца на Училиште Кеси За Основно Девојки и Момчиња Цртан филм во Облик на Децата Училишни Ранци
Ново

2017 3D Симпатична Голема Големина Аниме Ранци И Деца на Училиште Кеси За Основно Девојки и Момчиња Цртан филм во Облик на Децата

DEN 767.52

Во форма достапна за нарачката

modname=ckeditor 2017 3 D Симпатична Голема Големина Аниме Ранци И Деца на Училиште Кеси За Основно Девојки и Момчиња Цртан филм во Облик на Децата Училишни Ранци Големина : x 26cm 21cm x8cm


Главните својства

Големина:
26cm x 21cm x8cm
Тип На Објект:
Ранци
Бренд Име:
Gsenmo
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
аниме ранци и училишни торби
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Цртан филм
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Главен Материјал:
neoprene
Декорација:
Никој
Големина:
26cm x 21cm x 8cm

Избор на купувачот