10 Компјутери 26.5 x 26 cm 16 Инчен Црна Листови за 16 Инчен Деца Деца Дрвени DIY рачно изработени Бележник Фото Албум
Ново

10 Компјутери 26.5 x 26 cm 16 Инчен Црна Листови за 16 Инчен Деца Деца Дрвени DIY рачно изработени Бележник Фото Албум

DEN 445.92

Во форма достапна за нарачката


Димензии : 26.5 x 26 см
Количина:10 компјутери

Главните својства

Задолжителен:
Жица Обврзувачки
Број На Модел На:
PA95
Фото Складирање Количина:
201-300 листови
Големина:
16 inch
Стил:
Лабава-лист Фото Албум
Маска Материјал:
PP Површината Фото Албум
Бренд Име:
Deahun
Тип:
Interleaf Тип
Употреба:
Заштитници

Избор на купувачот