TIANXINYUE 20 парчиња/многу Авокадо печ Везени железо на Мотив да се шие на железо на ткаенина Applique DIY крпа додаток
Ново

TIANXINYUE 20 парчиња/многу Авокадо печ Везени железо на Мотив да се шие на железо на ткаенина Applique DIY крпа додаток

DEN 234.00
DEN 312.00

Во форма достапна за нарачката


Големина : 6.1*за 3,7 см
Количина : 20pcs/број 1. Железо-На ( слика научи како да се користи) 2.Нашите appliques исто така, може да биде пораби на. 3.Бесплатни светот испорака, БЕЗ КУПУВАЊЕ ГРАНИЦА!

Главните својства

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
YG6137
Функција:
Рачно изработени,3D,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Големина:
6.1*3.7cm
Бренд Име:
TIANXINYUE
Technice:
Да се шие на Железо или на
Материјал:
Ткаенини
is_customized:
Yes

Избор на купувачот