мека H1.4m*L40M 3 слој 3.5 см мрежа потоне нето гил нето квалитет на риба стапица леплива риболов нето кина отворено pesca риболов мрежа
Ново

мека H1.4m*L40M 3 слој 3.5 см мрежа потоне нето гил нето квалитет на риба стапица леплива риболов нето кина отворено pesca риболов

DEN 1273.00
DEN 2496.00

Во форма достапна за нарачката


3 слоеви леплива риболов нето,калај падне,мрежата се шири, заглавени на риба, тогаш не ќе бега, плови нето,гил нето.
1.Стил : потоне нето
2.Материјал : PE
3.Димензии : Висина 1.4 м*Должина 40m,
4.Mesh дупка :
*****средниот 1 слој : 3.5 прсти(3.5 cm x 3.5 см)
*****надвор 2 слоја : 7 прст(за 7cm x 7cm)
5.боја : бела
6.Pendant : олово
7.N,В. : за 0.45 kg
8. Жица со дијаметар:
*****средниот 1 слој : за 012mm
*****надвор 2 слоја : за 0.15 mm
9.Шамандура : боја случаен испорака,ви благодариме!
10.добредојдовте ,на големо,ОЕМ и ODM !
1.Поради односот помеѓу прикажување и снимање светлина, пакетот има мала боја разликата е нормално, не квалитет проблем, не влијае на убавината на кеса, и да се надеваме дека купувачите се разбере.
2. Поради различни производство серии, може да има отстапување од 1 до 3 CM за предмети
Ние може да понуди подобра цена за промет на големо цел и повеќе објекти цел,pls контактирајте со нас за да го измените цена, ако сакате попуст,И ако било каков проблем со купување или плаќање,pls се чувствуваат слободни да et нас.
1.Бесплатен превозот е од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/Epacket/HK Пост Воздух Пошта,тоа ќе take1060days да пристигне во повеќето земји по брод надвор. Премногу далеку или товар скап земја треба да го додадете соодветниот товар, Ако сакате espress испорака,Pls сеќавам да се избере превозот пат кога biding.Пратката ќе биде направено во рамките на 3-7days по плаќање завршен. 2.Ние ќе брод на адресата која ја остави на Aliexpress сигурни дека вашата адреса и телефонски број е точно и може да бидат доставени до. 3.Фактурата вредност : Нормално, ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се спаси царина,Pls забелешка вредноста да го исчистите вашиот ги локалните обичаи, кога местото на цел. 4.Купувачите треба да се плати за царина и било увоз полнење.Ако пратката се врати поради купувачи одби да плати над плаќање,ние НЕ би го испрати повторно, освен ако купувачи ги заврши сите провизии и плаќаат сите врати и повторно да ја прати цена.Купувачите не треба да cencel цел или да бара враќање поради горенаведената причина. 1.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. 2. Ако сте задоволни со нашите производи,ве Молиме запомнете да ни даде пет-ѕвезда пофалба

Главните својства

боја:
Бела
Тип На Производ:
Рибарски Мрежи
Тип На Јазол:
Еден
Стил:
Monofilament
сертификација:
Yes
Должина:
40m
Пластични Тип:
PE
Дебелина:
0.08 mm
Mesh Големина:
Мала Мрежа
длабочина:
1.4 m
Стигнале или Не:
Yes
Positionable или Не:
Yes
Mesh Големина:
средниот 1 слој
Број На Модел На:
YW-172
Тип:
Trammel
Со Glueing или Не:
No
Бренд Име:
POUI ДОЈДЕ СОН
Бела:
-

Избор на купувачот