KM1012 Перат Мини Електрични Хлапак Женски Епилатор Жените Отстранување на Влакна Машина Бикини Тример Дама Убавина Здравје Алатка
Ново

KM1012 Перат Мини Електрични Хлапак Женски Епилатор Жените Отстранување на Влакна Машина Бикини Тример Дама Убавина Здравје Алатка

DEN 285.00
DEN 316.80

Во форма достапна за нарачката

Функција : Можете брзо, лесно и безбедност отстранување на вишокот на косата на сите на вашето тело. Безбедно бричење : не влече и нема да предизвика крупни пора. Безболно, да не го оштети вашата кожа или потни жлезди. Ја прават кожата мазна и нежна. Компактен и лесен, лесен за употреба и носат. Одлично за бричење на нозете, underarms и другите делови на телото. Powered by 1*АА батерија(не се вклучуваат). Спецификација : Материјал : ABS Напојување : 1*АА батерија(не се вклучуваат) Боја : Розова Хлапак Големина : 11.5x2.5cm(Должина*Ширина) Пакет Содржина : Хлапак*1 Торба*1 упатство(англиски/Кинески)*1

Главните својства

Тип На Објект:
Жилет
Употреба:
Лицето,Бикини,Underarm,Телото
Број На Модел На:
km1012
Материјал:
хлапак
Бренд Име:
Kemei
Пол:
Женски

Избор на купувачот