50pcs КОМПЈУТЕР, MAC САМО Класичниот Жичен 6 Копчиња USB Gamepad Игра Контролер Joypad Не за SEGA Genesis, Mega Drive MD2
Ново

50pcs КОМПЈУТЕР, MAC САМО Класичниот Жичен 6 Копчиња USB Gamepad Игра Контролер Joypad Не за SEGA Genesis, Mega Drive MD2

DEN 8811.84

Во форма достапна за нарачката

Ние не бродот на викенд или државни празници. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
100% Сосема нов Hight qualit Осум начин насочен подлога Класичен 6 копчето изгледот Сите копчиња може да бидат конфигурирани да ги Ублажат класичен контролер за искуство на денешните натпревари! Компатибилен со XP или победа 7 или над Трети лица производ Кабел Должина : околу 1. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.

Главните својства

Тип:
Gamepads
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
GPC00700
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Пакет:
No
Бренд Име:
xunbeifang

Избор на купувачот