Силиконска Гума Wiper Ножеви За Mazda CX9 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 ветробранското стакло Шофершајбната Стакло Авто Автомобил Додатоци
Ново

Силиконска Гума Wiper Ножеви За Mazda CX9 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 ветробранското стакло Шофершајбната Стакло Авто

DEN 629.00
DEN 911.52

Во форма достапна за нарачката


Wiper Ножеви За Mazda CX9 2007-2013
(2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013)
Возачот Големина : 26 инчи(65cm)
Патникот Големина : 16 инчи(40cm)
Функција
Висок квалитет wiper ножеви со долгата употреба живот
PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста
Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .
Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители . 100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршено
1.Времето за испорака е познат како belo w
Земја
Прибл.Време на испорака сад 8-15 работни дена Велика Британија/Австралија
10-21 работни дена Канада/Европа/Русија/Шпанија Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија/Блискиот Исток
Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил/Јужна Америка Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција
2. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .

3. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.
4. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Отворен спор не е најдобар начин да се справи со проблемот.Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Главните својства

Објектот Тежина:
0.3kg
CX-9-Година:
2009,2013,2011,2012,2010,2007,2008
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Mazda Модел:
CX-9
Бренд Име:
Mikkuppa
Материјал Тип:
Природна Гума
Година:
2016Year
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
F07
Објектот Висина:
16inch
Објектот Ширина:
26inch
Модел, Име:
Mazda
Количина:
Пар/2 парчиња
Квалитет:
Висок квалитет
Година:
2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
автомобил се направи:
За Mazda CX9
Потекло:
NingBo Кина
Пред Wiper Големина На:
24+18
Адаптер:
Специфични-Fit

Избор на купувачот