Екран на допир за Замена Калено Стакло Екран Заштитник За Canon PowerShot GX1 Canon EOS 1100D LCD Зајакнато со Заштитен Филм
Ново

Екран на допир за Замена Калено Стакло Екран Заштитник За Canon PowerShot GX1 Canon EOS 1100D LCD Зајакнато со Заштитен Филм

DEN 228.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
9 H цврстина
Анти-отпечатоци слој
Незаменлива чувствителност на допир
Отпорност и shatterproof
HD оптички transmittance
Лесна инсталација
Ултра тенок, околу 0.26 мм, ултра издржливи.
Животната средина креативни пакување, може да се користи како индивидуални doorpla
Ставките Коишто Се Вклучени :
1 x Калено Стакло Екран Заштитник на Предната страна.
1 x сува брише и влажни брише
1 x тешко кутија

Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии. Она што ќе добиете е иста како фотографии, но ве молиме љубезно им овозможи на аберации. Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да го купите, закажете потоа завршување на плаќање.
Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 3 дена откако се направени успешно. Ние ги испратите на нарачки преку Aliexpress Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet, можете да ги видите логистика информации за вашиот пакет. Ве молиме контактирајте со нас ако НЕ сакате да ја користите овие превозот методи. Ви благодариме!
Нашите производи се брендирани и квалитетот се големи. Ние ќе го избере различни пакети во зависност од производите, за да бидете сигурни дека тие се целосно заштитени во испорака. Сепак, доколку производот е за жал неисправни кога ќе примите, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ни покаже фотографија или видео, ние ќе разговараме метод за да се реши овој проблем.
Како вашите повратни информации е навистина важно за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите. Ви благодариме за разбирањето!

Главните својства

боја:
За Canon GX1, За Canon E0S 1100D
Бренд Име:
HuWANG
Големина:
60*45*0.26mm
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
За Canon PowerShot GX1 1100D
Употреба:
Камерата

Избор на купувачот