Xenons Печатач ДОЛУ-75B Напојување
Ново

Xenons Печатач ДОЛУ-75B Напојување

DEN 1445.76

Во форма достапна за нарачката

Ако имате свој спедитор во Кина, ние нудиме Бесплатна Испорака за вас. П : Ќе морам да направи големи цел? A : Не, вие не треба, сите наши производи со 1 мала компјутери MOQ. и прогласи ниска вредност на превозот сметка за да се намали вашиот данок. (Освен некои земји адреса APO / FPO) 2. Ве молиме потврдете дека сте ја купиле право производи кога ќе го купите. сите наши производи се Сосема Нови, Оригинални! ние ве уверам дека ние ќе им обезбедиме на нашите клиенти со добар квалитет и се најдобри конкурентна цена! напомена : ако сте задоволни од нашите услуги и производи. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. ние ќе се потрудиме да соработуваат со вас. Ве молиме да ни даде "пулс", по приемот на стоката, било какви проблеми контактирајте со нас во прв пат. не испораки за време на викендите и празниците. во светот превозот.Xenons Печатач ДОЛУ-75 B напојување Печатач Компатибилност : Xenons X3 A-7407 ASE / X3 A-7407 ADE / X3 A-6407 ASE / X3 A-6407 ADE принтери Производителот : XENONS пакување и испорака : 1. П : Дали уште има некои прашања за нас? р : Само не двоумете се да контактирате со нас преку телефон, електронска пошта, SKYPE, MSN, We Chat, Whats App . ако производите не се во акции, треба 3-7 дена да се подготви стоки. П : Колку долго ќе потрае нас да се направи за испорака? A : Повеќето наши производи се во парк, па кога ќе се прими целосната уплата, стоките ќе бидат испорачани во еднаш. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. секој разумен поврат не е прифатливо по приемот на стоката. ако стоката се оштетени за време на транспортот, ве молиме контактирајте го нашиот сервис оддел во рок од 3 дена по стоки се добиени. ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате преку писма. ако направите грешка при купување, а потоа ќе се наплаќа 15% се врати, poundage (Специјални производи се не-враќање или размена). Зошто да се купи од нас : Можете да ги најдете повеќето сè што сакате за печатачи во нашата компанија, ние сме професионални печатач делови општи веледрогерија во Кина за 5 години, сите ние печатач делови во големи акции. ве молиме да оставите позитивен фидбек. плаќање : 1. Ние ќе се користи соодветни материјали за разумни, сигурно пакување на стоката. П : јас Ќе добие примерок за тестирање на квалитетот и на пазарот пред да нарачате? О : Секако, примерок цел за тестирање на квалитетот и на пазарот е добредојдена, но примерок такса мора да се плати од страна. "оценување" или "лоша преглед" ќе не направи никаква помош за решавање на проблемот. Aliexpress прифати alipay 2. Добредојдовте голема компанија или веледрогеријата / дилер дојде и соработка со нас врз основа на win-win бизнис. враќање на производи или размена е прифатлив за проблемите. Сите производи се доставуваат до вас од 3-4 работни дена по потврдување на уплатата. Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. ние ќе направиме се што е можно за да им помогне. П : Каков вид на превозот метод на располагање? A : DHL / UPS / Федекс / EMS / Кина пост се достапни. како сакате!. Ако undeserved штета е предизвикана поради лични причини, ние не прифаќа враќање или размена.

Главните својства

Број На Модел На:
Xenons Печатач ДОЛУ-75B Напојување
Бренд Име:
YILINUOSI
Тип:
Други

Избор на купувачот