AC220V 46W 2800RPM убавина инструмент убавина нога машина здравје масажа со гумени пумпа за вакуум пумпа за бустер пумпа мотор
Ново

AC220V 46W 2800RPM убавина инструмент убавина нога машина здравје масажа со гумени пумпа за вакуум пумпа за бустер пумпа мотор

DEN 2589.00
DEN 2976.00

Во форма достапна за нарачката


Напон : AC220 V / 240 V 50 / 60 Hz
Брзина : 2800 вртежи во минута
Моќност : 46 W
Изолација класа : E
Тежина : 2.15 фунти
Проток : 5 L / min
Притисокот е за 100 KPA
Негативниот притисок во врска со : -70 KPA
Бучава :
Предности : производот се користи високо-квалитетни AC мотор, плус лево и десно топката лежишта, така да пумпата работи без проблеми, тивко. Trachea со тешки пластичен материјал, изработка на пумпа не е лесно да се оштети.
Забелешка : Овој дел на пумпата за нови некористени, но постојат индивидуални поради несоодветно складирање, изгледот на телото малку на оксидација. Случаен испорака, ве молиме да се разбере. Една пумпа е повеќе од 2 килограми, во зависност од ситуацијата да се направи повеќе товар. Воздушна пумпа за размена на 220 V, можете директно да го користите кабелот за напојување заварување воздушна пумпа кабелот за напојување и потоа запечатени црна лента, приклучок на почетниот AC штекер, бидејќи тоа е НАИЗМЕНИЧЕН напон 220 V, во процесот на поврзување на купувачи ве молиме да обрнете внимание на безбедноста.

Главните својства

Бренд Име:
FHW
сертификација:
CCC
AC Напон:
460 / 480 V
Тип:
Индукција На Моторни
Заштита На Функција:
Експлозија-доказ
Фаза:
Еднофазен
Број На Модел На:
12
Фреквенција:
50 / 60Hz
Излезна Моќност:
46W
Ефикасност:
Други

Избор на купувачот

AC СЕРВО МОТОР HC-SF102X
Ново
AC СЕРВО МОТОР HC-SF102X
Во форма достапна за нарачката
DEN 34944.00
Класификација на производот: