5PCs Бебе Pacifier Клипови Прекрасна пингвин Стил Дрво, Метал Носители Симпатична Бебе Soother Clasps Смешно Додатоци 4.8x2.9cm F2008
Ново

5PCs Бебе Pacifier Клипови Прекрасна пингвин Стил Дрво, Метал Носители Симпатична Бебе Soother Clasps Смешно Додатоци 4.8x2.9cm

DEN 178.00
DEN 209.28

Во форма достапна за нарачката


*Состојба : 100% Нови *Материјал : Дрво + Железо *Големина : Години : 4.4 cm x3cm
Дупка големина : 7.5 mm x3.5mm Дебелина : 17mm( 5/8") *Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен *Боја : Мешани *Тежина : 9.000 g/Еез *Количина : 5 PCs

Главните својства

Тип На Производ:
Клипови
Метал Тип:
Железо
Големина:
4.4cm x2.9cm
Обликот:
X-Форма
Број На Модел На:
F2008
Материјал:
Метал

Избор на купувачот