Гроздобер Дрво Рингишпил Коњ Елка Pendant виси Украси Romatic Свадба, Роденден Кога Партијата декор со подарок кутија
Ново

Гроздобер Дрво Рингишпил Коњ Елка Pendant виси Украси Romatic Свадба, Роденден Кога Партијата декор со подарок кутија

DEN 1414.00
DEN 1488.00

Во форма достапна за нарачката

100% Сосема нов и висок квалитет. Материјал : дрво околу големина : 8.5 X3.3cm забелешка : 6pcs во едно пакување , исто како што е подолу слики прикажани ! мешани бои .

Главните својства

Број На Модел На:
34
Бренд Име:
chinrusticyw
is_customized:
Yes

Избор на купувачот