Професионални еластична спортски безбедност на карпален тунел тенис зглоб завој се подготвуваат за поддршка
Ново

Професионални еластична спортски безбедност на карпален тунел тенис зглоб завој се подготвуваат за поддршка

DEN 75.00
DEN 104.64

Во форма достапна за нарачката


Професионални еластична спортски безбедност на карпален тунел тенис зглоб завој се подготвуваат за поддршка
100% Сосема Нов
Боја : како на сликата
Големина : Една големина

Главните својства

Материјал:
Високо Еластична Ткаенини
Бренд Име:
Aolikes
Број На Модел На:
HL053
Возраст:
Возрасни

Избор на купувачот