2018 ПОБЕДНИК на Мажите Црна Механички Зглоб Часовници Скелет Лувр Серија Дизајн Роман Numerals Автоматски се Види Метал Рака
Ново

2018 ПОБЕДНИК на Мажите Црна Механички Зглоб Часовници Скелет Лувр Серија Дизајн Роман Numerals Автоматски се Види Метал Рака

DEN 881.00
DEN 1693.44

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
25cm
Функција:
Прозрачна,Шок Отпорни
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
Т-ПОБЕДНИК
Број На Модел На:
ПОБЕДНИКОТ 168
Случај Дебелина:
10мм
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
40mm
Случај Обликот:
Круг
Движење:
ЈАПОНИЈА УВЕЗЕНИ ВИСОК КВАЛИТЕТ MECHANIAL
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Мажи

Избор на купувачот