Visofree Трепките 3D Mink Трепките Средни Волумен Mink Трепки Природно Црна Лажни Трепки #01 02 03
Ново

Visofree Трепките 3D Mink Трепките Средни Волумен Mink Трепки Природно Црна Лажни Трепки 01 02 03

DEN 158.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Бренд Име:
visofree
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Количина:
1 пар
Број На Модел На:
visofree БР.1 2 3
Големина:
1 box
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго

Избор на купувачот