ALSOTO Лето стил жени Секси ракави Подигнат Плус Големина Nightdress Краток Облека се Облекуваат Gown Sleepwear nightgown
Ново

ALSOTO Лето стил жени Секси ракави Подигнат Плус Големина Nightdress Краток Облека се Облекуваат Gown Sleepwear nightgown

DEN 326.00
DEN 408.00

Во форма достапна за нарачката


Хип
(cm) Биста
(cm) Половината
(cm) Должина
(cm) - (cm) XS - - - - - S 102 84 84 64 - М 108 90 90 65 - L 116 100 100 66 - XL 124 108 108 67 - XXL 130 112 112 68 - Една Големина - - - - -
Ве научи како купување и плаќање
Услуга 1. Вашето задоволство, Нашата цел. 2. Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство. 3. Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои за сите ваши eyewear потреби. Пратката 1. Ние брод на светот, и сите производи во нашата продавница е бесплатен превозот. 2.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 1 дена откако плаќање е завршен. Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас. 3.Ние испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 20 до 40 дена. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 50 дена. Ако не примите објект по 40 дена, ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Боја засенчување Сите нашите предмети се за вистинска снимање, за технологија, прикажување, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен, и сите наши кесички се направени од 100% Вистински Кравја Кожа. Тоа е тешко да се купи кожени иста боја како слики , ве молиме во вид надвладее, ве молиме контактирајте со нас пред ставање цел колку што ќе ум бојата многу. Гаранција и се враќа Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Такси превозот е платена од страна на купувачот. Повратни информации 1. Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 2. Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал Состав:
Полиестер
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
ALSOTO
Број На Модел На:
55547914030322
Материјал:
Rayon,Полиестер
Декорација:
Никој

Избор на купувачот