Убавина Девојка Професионални 36PCS Четка Поставува Мека Козметички Веѓа Сенка Шминка Четка Поставени Комплет + Торбичка Торба Капка брод 2017
Ново

Убавина Девојка Професионални 36PCS Четка Поставува Мека Козметички Веѓа Сенка Шминка Четка Поставени Комплет + Торбичка Торба

DEN 685.00
DEN 1053.60

Во форма достапна за нарачката


Професионални 36 PCS Мека Козметички Веѓа Сенка Шминка Четка Поставени Комплет + Торба Торбичка
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
36 Pcs Дрво Шминка Четки Поставите Торба Торбичка
Објектот Специфики :
Количина : 36pcs
Боја : Бела
Материјали : Дрво, Алуминиум, Најлон Коса, СТП Кожа
Големина На Четки : Околу 17-20cm
Торба Валани-Up Големина : Околу 23*14*5cm
Торба Одвиваат Големина : За 64*13*0.5 cm
(1cm=0.39 Инчи)
Пакет Содржина
Пакет Се Вклучени :
1 сет на 36 четки
1pcs кожа случај
Четки Сет Вклучува :
Голем Прав Со Четка
Медиум(1) Прав Со Четка
Средна(2) Во Прав Со Четка
Мала Четка Во Прав
Агол Во Прав Со Четка
Дуо Влакна Четка
Фондацијата Четка
Сенка Четка #1
Сенка Четка #2
Сенка Четка #3
Сенка Четка #4
Сенка Четка #5
Сенка Четка #6
Сенка Четка #7
Сенка Четка #8
Сенка Четка #9
Сенка Четка #10
Сенка Четка #11
Сенка Четка #12
Сенка Четка #13
Сенка Четка #14
Фан Четка
Краток Сенка Четка #1
Краток Сенка Четка #2
Краток Сенка Четка #3
Краток Сенка Четка #4
Definer Четка #1
Definer Четка #2
Definer Четка #3
Definer Четка #4
Definer Четка #5
Eyeliner / Усна Четка
Око Апликатори Четка
Заострените Око Апликатори Четка
Маскара / Lash Четка
Lash Чешел & Веѓата Чешел (Двојна)
1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на предмети
2. Ако не сте задоволни со нашата предмет или услуга, ве Молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.
И ние ќе среќен и да ја цениме вашата љубезно поддршка.
3. Ако сте незадоволни со нашата услуга или објект, или било какви проблеми, ве Молиме контактирајте со нас
пред да замине на негативни повратни информации или отворен спор.
Ние и ветуваме ќе ви помогнат да се реши тоа веднаш.
Пад На Превозот :
Кога вашата цел е над 260$ можете да изберете Ali Express Стандард Превозот , По добивате вашата исплата, ќе го испратиме DHL
Производи
Сликите се за вашиот референца само, а за повеќе информации, ве молиме погледнете на повратни информации .
Плаќање
1. Пари објавени за нас откако ќе се потврди на испорака или времето за испорака е завршена.
2. Откако ќе го откажаа нарачката, Aliexpress систем ќе ви вратат во рок од 7-10 работни дена.
Нашите работното време е :
Од понеделник до сабота(освен празници) :
Пекинг Време : 09 : 00-18 : 00;Њујорк Време 20 : 00-05 : 00;
Мелбурн Време 12 : 00-21 : 00 ;Лондон Време 01 : 00-10 : 00 Часот.
Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО откако ќе се вратат на работа

Главните својства

Тип На Објект:
Шминка Четка
Големина:
full size
Бренд Име:
HAICAR
Рачка Материјал:
Дрво
Четка Материјал:
Најлон
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Број На Модел На:
036
Количина:
36pcs

Избор на купувачот