Нова Батерија Секси Магично Стапче за Жените Меки Силиконски G Место Вибратор, 10 Режим зајакот вибратор Еротски Возрасни Секс Играчки
Ново

Нова Батерија Секси Магично Стапче за Жените Меки Силиконски G Место Вибратор, 10 Режим зајакот вибратор Еротски Возрасни Секс

DEN 972.00
DEN 1080.00

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000]

Главните својства

боја:
Без Мало кутија, кутија за продажба на Мало
Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
As Shown
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Број На Модел На:
V1
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
WOWYES
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
боја:
пинк/сино
Frenquency:
9 функција вибрации
Функции:
g место вибратор
Водоотпорен:
Yes
моќност:
USB магнетни rechargable
Макс ниво на бучава:

Избор на купувачот