2017 Мода Жените Поставува Лето Корејски 2 Парчиња Поставува Жените Одговара Bowknot Блузи+Шарени Шорцеви Секојдневен Тенок Одговара На Женски
Ново

2017 Мода Жените Поставува Лето Корејски 2 Парчиња Поставува Жените Одговара Bowknot Блузи+Шарени Шорцеви Секојдневен Тенок Одговара

DEN 995.00
DEN 1170.24

Во форма достапна за нарачката


Топ Големина : Plz следат табелата да изберете големина. Големина Биста Рамо Половината Должина CM CM CM CM S 80 35 66 50 M 84 36 70 51 L 88 37 74 52 XL 92 38 78 53 2 XL 96 39 82 54 Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина. Ве молиме овозможи 1 - 3cm разлики поради прирачник за мерење !! Шорцеви Големина : Plz следат табелата да изберете големина. Големина на Половината Hipline Должина CM CM CM S 62 80 35 M 66 84 36 L 70 88 37 XL 74 92 38 2 XL 78 96 39 Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина. Ве молиме овозможи 1 - 3cm разлики поради прирачник за мерење !!

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
DULITINA
Материјал:
Полиестер,Памук Мешавини
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Никој
Декорација:
Панделки,Шема,Шупливи Надвор
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Панталона Затворање Тип:
Drawstring
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Панталона Должина(cm):
Шорцеви
Стил:
Повик
Пол:
Жените

Избор на купувачот