4xl плус голема големина жените облека 2017 пролет лето стил на корејски мода тенка нови backless лак симпатична слатка облекуваат женски A4140
Ново

4xl плус голема големина жените облека 2017 пролет лето стил на корејски мода тенка нови backless лак симпатична слатка облекуваат

DEN 1079.00
DEN 1199.04

Во форма достапна за нарачката


Големина/cm Рамо Биста ракав должина должина L 92 80 XL 98 81 XXL 106 82 3 XL 114 83 4 XL 120 84 ве Молиме да се споредат детали големини подолу со твое пред да ја купите!! Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) 附:后背V领蝴蝶结
.........

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
qingerant
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Материјал:
Памук,Полиестер
Деколте:
О Деколте
Стил:
Симпатична
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни

Избор на купувачот