Вистинска Фотографија Отворете Назад Матурска Партија Фустани Долг Вечер Фустан Без Ракави Appliques Монистра Chiffon 2018 Брза Испорака Vestidos Фустани
Ново

Вистинска Фотографија Отворете Назад Матурска Партија Фустани Долг Вечер Фустан Без Ракави Appliques Монистра Chiffon 2018 Брза

DEN 5702.00
DEN 7920.00

Во форма достапна за нарачката


добредојдовте на нашата продавница
Вистинска Фотографија Отворете Назад Матурска Партија Фустани Долг Вечер Фустан Без Ракави Appliques Монистра Chiffon 2017 Брза Испорака Vestidos Фустани
Напомена :
1) За стандардна големина, има САД, велика БРИТАНИЈА,ЕВРА големина, ве молиме да ни кажете јасно. Било какви промени на големината/color/ посебни барање не се прифатливи по ред поставени надмине 24 часа.
2) Ако имате било какви прашања( вклучувајќи ги цените, превозот цена, големина или боја), ве молиме да ми кажете онлајн или e-mail за мене.
3) Ние исто така, обезбеди свадба додатоци како превез, ракавица,petticoats, но тие се екстра.
4) Ако сте загрижени за политика на враќање пред ставање на понуда, ве молиме прочитајте ја нашата политика на враќање внимателно на дното на оваа страница
5) Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, понекогаш боја изгледа малку различни, pls се разбере.
Големина На Табелата :
Ако изберете прилагодена големина, ве молиме да ни понудат вашиот мерења како следново :
1. Целосна Биста = ( ) инчи / см
2.Половината = ( ) инчи / см
3. Колковите = ( ) инчи / см
4. Висина = ( ) инчи / см
5.Шупливи до Подот = ( ) инчи / см
6. Фустан во боја = ( # ) ( може да се избере боја од нашите табела табела )
Боја На Графикон :
Превозот Политика :
1. Pls бидете сигурни име, адреса, поштенски код и Телефонски Број се точни.
Руски Купувачот : ве молиме напишете го вашето име и презиме на три зборови;
Бразилецот Купувачот : ве молиме да ни понудат вашиот CPF за превозот;
2. Ние обично брод преку e Packet, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, тоа би можело да се избегне Царинската Такса, но тоа трае 30 - 45 дена. Ако ви треба фустан под итно, ние укажуваат на тоа дека може да избере EMS, DHL, FEDEX, UPS-от превозот, тоа обично трае 5-7 дена .
Царина :
Ние може да го прогласам за објектот под клиент барање, но купувачот не е одговорен за било какви дополнителни увозни давачки, даноци или обичаите поврзани трошоци.
Политика На Враќање :
1)мора да контактирате со нас во рок од 3 дена (од 72 часа од приемот на вашиот облека(es). Ве молиме наведете проблемот на примените добра и на причината за враќање. Доколку купувачот не контактирате по 3 дена и да побара враќање на средствата, ние не го прифати.
2) Точка(а) мора да се врати во неговата оригинална состојба со никакви знаци на истрошеност, солза, или мириси.
3) се Врати превозот обвиненија ќе бидат на купувачот одговорност
4) Тоа е купувачот има обврска да плаќаат за превозот надомест за испраќање на назад и размена
5) Само проблеми со квалитетот или големина грешка,ние прифаќаме враќање
Повратни информации :
1.Ако сте задоволни со нашата служба, pls ни остави 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние навистина ќе го ценат.
2.Ако не сте задоволни, pls контактирајте со нас да го решите проблемот пред да остави негативни повратни информации или да се отвори спорот, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Главните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Бренд Име:
Awishwill
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Appliques
Воз:
Понесете Воз
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Деколте:
Лажичка
Број На Модел На:
Вечерните Фустани
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Повод:
вечер фустани
боја:
Боја Како Слика или Прилагодено Боја
Големина:
Siandard Size or Custom Size
Item Type Повод:
облека де соаре
Објектот Повод:
вечерните фустани долг

Избор на купувачот