YGK-005 61*22.4-80mm (WxH-L) Гуангжу обичај алуминиум проектот кутија комплет производителот сива боја
Ново

YGK-005 61*22.4-80mm (WxH-L) Гуангжу обичај алуминиум проектот кутија комплет производителот сива боја

DEN 119.00
DEN 124.80

Во форма достапна за нарачката

Линија За Производство
8. Површината за цртање, sandblasting, оксидација, печатење на екран и површински третман може да се прилагоди. Зошто Да Го Одберете Нас?
Предности имаме : Искусни шкрилец производи снабдувач. Ако не е, исто така, може да овластена нашата компанија за дизајн,
на располагање да ни едноставно лемење на електронските компоненти PCB одбори .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
11. Начин на плаќање L/C,T/T,Paypal Снабдување Способност 100000 Парчиња/Месец Порта Гуангжу,Шенжен,Fo Shan
2.Опис На Производот
1. MOQ Ако има добра во парк, и не домување отворања, MOQ може да биде еден.
Корист ќе добиете : Стабилен квалитет-доаѓаат од добро материјали и технологија.Клиентите понуда воопшто на производи. Нашата компанија покрива над 1,500 квадратни метри.
A : Колку долго ќе трае ?
П : Ако ви треба да се создаде нова мувла , за алуминиумски профил треба 12-15 дена , на предниот панел со дупка мувла треба 7days . Нашите производи се широко се usedin инструмент, електрична енергија, телекомуникациски, радио и телевизија, медицински уред, мрежа, хотел и воени снабдување. Ние сме специјализирани во производство на алуминиумска шасија, алуминиум switch панел, DIY шасија засилувач панел, заштитени кутија, како и голем број на спецификација копчиња и машина нозе и така натаму. Пакет Бисер памук,пена агол,krabičkách условите за Испорака ПРОЗОРЦИ/DHL/Кина, воздухот пост/HK воздух пост време на Испорака 12-15days за рефус со цел ,7-10 дена за примерок ,1 ден за акции. за
комплет со било која површина третман треба 5-7 дена ,ние ќе се произведе производ ќе нарачате повеќе од 15-25days по потврди примерок. Сите прашање ќе се справи со нив, во 24 часа.Контактирајте со нас,ние ќе им помогне да го избере видот и кажете ни за обработка на барање,најдобро е да обезбеди детали за цртање.Пакување & Испорака
Компанијата Информации
Foshan Nanhai Yonggu Хардверски Производи Фабрика е основана во 2004 година, кој се наоѓа во Nanhai Округ, Foshan Градот, Провинцијата Guangdong. Се топло добредојдени да се развијат нови производи со нас.
Забелешка : за Клиенти може да нареди сите примероци ние се стави или можете исто така имаат своја идеја,ние се нарачана производ снабдувач,па различен третман и намалување на дупки се достапни. Професионален дизајн тим и продажниот оддел за вашата услуга. Добра услуга -задоволителна услуга пред и по продажбата.Ние ќе се направи понуда база на вашиот цртеж, така што ќе може да го нарачате. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
A : можете Да ме испрати вашиот цртеж за нас ?
П : Цртежи од веб страната е само за референца, Повеќе точни информации и некои посебни барања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Производ Слики од Екструдиран Алуминиумско Куќиште За Електронски Производител
3. Добредојдовте да Контактирате со Нас
.Сертификати
Нашите Услуги
10. Време на испорака-7-15 дена за масовно производство.Како да се Цел на Нашиот Производ?
1.
OEM/ODM наредби се добредојдени.Нашиот дизајнер ќе го направи некој професионален цртеж на вашиот производ изгледот.ние ќе бидеме во согласност со позицијата на електронски компоненти
за вашиот разумен дизајн ударна позиција. Пониска цена-Не е најевтин, но најниската на врвен квалитет.OEM Услуга
Пакување & Испорака
6. Постојат многу CNC machining центри, центри за CNC мелничката, удирање, дупчење & мелење машини, sandblasting машини и други напредни опрема за обработка на.Повеќе Производи за Вас да се Избере
4. Ние ќе ви ги понудиме најдобрите производи
и разумни цени.

Главните својства

Број На Модел На:
YGK-005
Бренд Име:
GOF
Материјал:
Алуминиум легура
боја:
сива
Број На Модел На:
YGK-005
цртеж:
ЧЕКОР,DWG,PDF
MOQ:
100

Избор на купувачот