Логото FZ1 Сина Прилагодливи Мотоцикл Кочница Спојки Држела за Јамаха FZ1 FAZER 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Ново

Логото FZ1 Сина Прилагодливи Мотоцикл Кочница Спојки Држела за Јамаха FZ1 FAZER 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014

DEN 1727.52

Во форма достапна за нарачката

Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Состојба : Сосема Нови, Високо Квалитетни Материјали : CNC 6061 Палка Алуминиум. Функција : Со Можност Да Биде Продолжен & Виткање. Објектот е лесно да се инсталира без инструкции Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани онлајн Боја : Црна/Црвена/Златниот/Сино/Сребрена/Портокал/Зелен/Титаниум Одговара за : FZ1 Fazer 2006-2015 ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел ) пакет : 1 пар кочница спојки

Главните својства

Објектот Висина:
1cm
Специјални Функции:
Виткање Проширување
Објектот Ширина:
2.2cm
Објектот Дијаметар:
1inch
Име На Модел:
hvqwl
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Бренд Име:
Estelle
Објектот Должина:
14.4cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Тежина:
0.31kg
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум

Избор на купувачот