10PCS лого и Печат Возачот Поставени Тркала Имајќи Расклопување Алатка
Ново

10PCS лого и Печат Возачот Поставени Тркала Имајќи Расклопување Алатка

DEN 1344.00

Во форма достапна за нарачката


10 PCS лого и Печат Возачот Поставени Тркала Имајќи Расклопување Алатка
За Инсталација на Лежишта и Заптивки Помага да се избегне оштетување на лого и печат се соочува Алуминиум Диск Плочки - 39.5. 44.5. 50. 59. 63. 65. 72. 76. 81mm Алуминиум Mandrel Возачот

Главните својства

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Објектот Тежина:
2.2kg
Објектот Волумен:
10pcs
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Бренд Име:
OBRK
Специјални Функции:
10PCS лого и Печат Возачот

Избор на купувачот