DIY Рака-stitched Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за BMW F10 2014 520i 528i 2013 2014 730Li 740Li 750Li
Ново

DIY Рака-stitched Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за BMW F10 2014 520i 528i 2013 2014 730Li 740Li 750Li

DEN 1183.00
DEN 1391.52

Во форма достапна за нарачката


Применливи Автомобил тип : за BMW F10 2014 520i 528i 2013 2014 730 Li 740 Li 750 Li
Имајте на ум 1 : ве Молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување. Забелешка 2 : Овој производ е Автомобил Воланот покрие,не е Автомобил Воланот ! Забелешка 3 : Доколку е потребно другите стилови, ве молиме контактирајте со нас во времето! Ние ќе се прилагодите на производи кои ви се потребни за вас!

Главните својства

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Специјални Функции:
четири сезони општи
Материјал Тип:
Микро Влакна Leathe
Објектот Ширина:
10.5inch
Објектот Должина:
119.5inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
за BMW F10 2014 520i 528i 2013 2014 730Li 740Li 750Li
Бренд Име:
LUCKEASY
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
38inch
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри

Избор на купувачот