Професионални Нерѓосувачки Челик Кромид Slicer Зеленчук Домати Носителот Машина Gadget Месо Tenderizer Кујната готвење алатки Лесно 140mm
Ново

Професионални Нерѓосувачки Челик Кромид Slicer Зеленчук Домати Носителот Машина Gadget Месо Tenderizer Кујната готвење алатки

DEN 338.00
DEN 422.40

Во форма достапна за нарачката


Направени од високо квалитетен не ' Рѓосувачки челик & Пластика.
Дизајниран за кујна,готвење,надвор,дома мебел и др.
Џеб големина, погодно за носење
Со уникатен дизајн и најдобар избор, тоа е одличен начин да се претстават на клиенти во бутик

Главните својства

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Број На Модел На:
KW-Z602
Бренд Име:
BORSESMI
сертификација:
CE / ЕУ
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Shredders & Slicers
Функција:
Еко-Пријателски
Големина:
140*95*17mm
Тежина:
67g
Материјал:
Нерѓосувачки челик & пластика
боја:
Black & Сребро.
Пакување:
OPP вреќа
Потекло:
произведено во Кина
Пакет Листа:
1* Оригиналниот Зеленчук slicer

Избор на купувачот