Кристал Црна Лилјак Мажите Pendant За Ноќта На Вештерките Прилагодено Глеѓ Лилјак Ноќта На Вештерките Подарок Шарм
Ново

Кристал Црна Лилјак Мажите Pendant За Ноќта На Вештерките Прилагодено Глеѓ Лилјак Ноќта На Вештерките Подарок Шарм

DEN 15792.00

Во форма достапна за нарачката


2017 Кристал Црна Лилјак Мажите Pendant За Ноќта На Вештерките Прилагодено Глеѓ Лилјак Ноќта На Вештерките Подарок Шарм
Спецификации Мода метал кристал brooch
1) Високо квалитетен материјал
2) за Добар Изглед и добро допирање
3) Модерен стил, брза испорака
Големина на : било која големина е достапна
-Материјал : метал(месинг,алуминиум,железо и други материјали се достапни)
-Логоа : според клиентите дизајн
-Нарачана дизајни се прифатливи
-Логото да се прикажува овде е само за референца Производ Вистинска Слика : Сличен Објект : ТОПЛО Brooch : Боја Шема : - Секој кристал може да се прилагоди Пакет & Превозот
Пакување : opp торби и картон.
Време на испорака : 5 - 7days
Превозот со авион, од страна на морето и од експрес(UPS,TNT,DHL,EMS,FEDEX и така натаму) во Нашата компанија : Гуангжу Lailina Co., Ltd Основана во 2004 година, нашата компанија е професионална производител и извозник на облека, додатоци, модни накит, додатоци и компоненти. Врз основа на ефикасни продуктивноста и анализа на меѓународните популарни тенденција, нашата компанија стана снабдувач, кој не само што дава целосна претстава за нашите предности во квалитет, креативност и иновација, но, исто така, се обидува на најдобар да ја обезбеди услугата, како и обично.
Нашите Услуги
Нашите Услуги :
1. Ако имате било каков проблем, добредојдени да ни e-mail. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, Во целина. Ние работиме 6 и 1/3 дена недели.
2. Ако не сте задоволни со стоката, можете да контактирате со нас, прво од страна на Трговија со датотеки, или е-Маил, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши овој проблем.
3. Ако сакате да се вратите назад на стоки, треба да се наплатат на превозот надомест и други такси , ние сме само се добијат врати стоката но не плати за било кој надомест кога тоа е креирање на патот !
4. Всушност, неколку клиенти враќање на стоката, кога тие ја прими пратката, тие сакаат производот многу!
5. Добредојдовте на воспоставите нови бизнис со нас, ве молиме не двоумете се да истрага нас ако сте заинтересирани во нашите производи!
Зошто да изберете нас :
1,Професионална услуга по продажбата
2,Мала количина и навремена испорака
3,Competetive цена со висок квалитет
4,Бесплатен примерок може да се испрати, така што само плаќаат за превозот
5,Ние сме еден од една фабрика во Кина, добредојдени да се прилагодите.
ПРАШАЊА и одговори П : Може да ја прифати ОЕМ ? A : се разбира, добредојдени да ги споделат вашиот дизајн. П : време на Испорака? A : 7-15days. Тоа според вашиот дизајн. П : која е цената за мене да добијам еден примерок? A : Примерок полнење US$29 до US$150, во зависност од дизајнот, како и превозот на трошоците ( се разликуваат од различни земји) , ве молиме контактирајте за детали. П : Што е плаќањето може да се прифати? A : T/T, Western Union, Pay Pal П : Каков вид на превозот може да се избере? A : DHL, Fed Ex, EMS и други.
Други Топла Продажба на објекти :
За подетални информации ,pls ве молиме слободно контактирајте со нас ! Ви благодариме ~!

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
RP214CXF

Избор на купувачот