Природни Тибетански Камен Dzi Монистра Овална ААА Одделение Девет Очи & Две Тон Одговара на Хривнија DIY Мода Накит за Подарок Мажи Жени
Ново

Природни Тибетански Камен Dzi Монистра Овална ААА Одделение Девет Очи & Две Тон Одговара на Хривнија DIY Мода Накит за Подарок

DEN 236.00
DEN 314.88

Во форма достапна за нарачката


Природни Тибетански Ахат Dzi Монистра, Овална, близу очи & две тон, Одделение ААА, 13x39mm, Дупка : Прибл 2mm, кои се Продаваат од Страна на PC
Дупка : 2 MM Квалитет
ПРЕВОЗОТ :
1. Ние брод во светот.
2. Предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена по исплата потврди.
3.Било прашање само се чувствуваат слободни да побарате од нас, ние секогаш ќе ги подобриме нашите услуги.
Во моментов ние сме во можност да испрати parckage во светот!
Почитувани клиенти, ако пратката е одложен поради виша сила и ќе counldn не прими производите во рамките на општата време, исто така, може да побара од нас да се прошири на вашиот заштита на време. Секое сомневање во врска со пратката, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме задоволни да го реши проблемот за вас.
1. Кина Пост Тоа е основната превозот методи за сите налози, ние обично брод цел да се купувачот од Кина Пост.
2. e-Пакет САД. Велика БРИТАНИЈА. Австралија, Франција, Норвешка, Канада, Израел, Украина, Руската Федерација,Саудиска Арабија.
3. Ruston Експрес - за руската Федерација само.
4. ТНТ, FEDEX, DHL Тие се опционални превозот методи за купувачите наредби, побрзо превозот и повеќе postages.
Враќање & Наплата
1. Ако сте незадоволни со нашите производи може да се применува за да се вратите или рефундирање во рок од 7 дена по приемот на стоката.
2. Ако стоката мора receiveing не се исти како и опис или имате било какви квалитет проблем, ве молиме да ни обезбеди докази, по нашето миропомазание, да се дозволи да имаат разумни наплата или враќање за размена.
Повратните информации
1. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние искрено посакувам дека може да ни даде одлични повратни информации, тоа ќе го направи ни направи многу подобро во функција, ние сме во голема мера се благодарни за вашиот позитивни повратни информации и вашата поддршка.
2. Стоки сите се во добра состојба пред да се испрати, ако има било дефект со стока, кога сте примиле, тоа, тоа може да биде предизвикана од транзитната, ве молиме контактирајте со нас наскоро, ние ќе се потрудиме да ви даде задоволително решение.
Контактирајте Со Нас
Почитувани купувачи, ви благодариме за посетата, ако имате некои прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку aliexpress порака, ние обично одговор во рок од 24 часа.
Напомена : Ако пораката нас во неделата или нашиот правен одмор, одговорот може да биде доцна, ние ќе ви одговори што е можно откако ќе се работи, ние во голема мера го цениме вашето трпение и соработка.
Канцеларија Локација : Гуангжу, Кина.
Работно Време : 9 : 30 am-6 : 30 часот (GMT+8) , Mondy-сабота.

Главните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Камен
Бренд Име:
YYW
Објектот Тежина:
9g
Број На Модел На:
131225185819
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Големина:
13x39mm
дупка:
2mm
Монистра Тип:
тибетската dzi монистра
Материјал:
природни ахат
Облик/Шема:
Девет Очи
Функција:
Накит Монистра Одлуки DIY

Избор на купувачот