Новите Замени Далечински Автомобил Копче Школка Случај Фоб 3 Копчето За Тојота Авалон Camry е корола+мал клуч
Ново

Новите Замени Далечински Автомобил Копче Школка Случај Фоб 3 Копчето За Тојота Авалон Camry е корола+мал клуч

DEN 317.00
DEN 406.08

Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
ве молиме не ми даде имаат објекти со слика повратни информации..
Состојба : 100% Сосема Нов
Карактеристики : далечински автомобил копче
дизајн : мода автомобил стил
Материјал : abs+метал
Боја : шоу на слика
Копче : 3 Копчиња
ножот;се
батерија : нема
електронски;не
Тежина : 18g
Fitment :
За Тојота Авалон Camry Е Корола
Карактеристики :
Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.
Клучни случај само. Не електронски internals. Ова е резервни замена случај
Земете внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински.
Важно Известување
1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.
Пакетот Вклучува :
1 X Копче Школка Случај
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните својства

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
За Тојота Авалон Camry Е Корола
Прилагодување:
No
Осветленост Дел Број:
За Тојота Авалон Camry Е Корола
Материјал Тип:
ABS+Метал
R/C Функција:
без
Бренд Име:
jingyuqin
Производителот Дел Број:
За Тојота Авалон Camry Е Корола

Избор на купувачот