2017 Жените Лесна Градник Поместена Водат Фитнес Тренингот Солидна, Обичните Градник Секси Долна Облека
Ново

2017 Жените Лесна Градник Поместена Водат Фитнес Тренингот Солидна, Обичните Градник Секси Долна Облека

DEN 171.00
DEN 198.72

Во форма достапна за нарачката

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "желба листа"
ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""
ви благодарам многу !
Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи Големина Биста погоден за градник S/70 A 68-74cm/26.77"-29.13" 32/70 BCD, 34/75 B M/75 A 75-79cm/29.52"-31.10" 34/75 BCD, 36/80 B L/80 A 80-86cm/31.49"-33.85" 36/80 BCD, 38/85 B
Answer : ___________________________ Note : 1.Користи слична облека да се споредат со големина на табелата.
2.Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
"

Главните својства

Чаша Големина:
70A, 75A, 80A
Бренд Име:
Liva девојка
Материјал:
Акрилик,Spandex
Градник Стил:
Поместена
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Рака Тип:
Не-прилагодени Ремени
Затворање Тип:
Назад Затворање
Стил:
Секси
Поддршка Тип:
жица за слободни
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
LQ1168
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените

Избор на купувачот