Поголем 84оган јама покрие D84xH36 (D215xH91cm), отворено мебел покритие, Оксфорд ткаенина ,црна боја, waterproofed, dustproofed
Ново

Поголем 84оган јама покрие D84xH36 (D215xH91cm), отворено мебел покритие, Оксфорд ткаенина ,црна боја, waterproofed, dustproofed

DEN 2308.80

Во форма достапна за нарачката


Поголем 84"оган јама покрие D84"x H36" (D215x H91cm), отворено мебел покритие, Оксфорд ткаенина ,црна боја, waterproofed, dustproofed
Точка име : Поголем 84"оган јама маска
Поголем 84"оган јама покрие материјал : Оксфорд ткаенина
Поголем 84"оган јама покрие боја : Црна
Поголем 84"оган јама покрие големина : D84"x H36" (D215x H91cm)
Поголем 84"оган јама покрие стил : Модерна
Поголем 84"оган јама покрие функција : Waterproofed/ Dustproofed
Поголем 84"оган пит се покријат пакет : Едно парче една торба
Is_customized : На Располагање
Palce на потекло : Кина
Бесплатен Превозот во светот , испрати од Кина Пост Воздух mail.(Epacket ќе плус се справи со такси), Ние брод стоката во рок од 72 часа по приемот расчисти исплата. Време на испорака за 10-60 работни дена. Според различни земја на царинската управа. Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи. Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено, контактирајте со нас веднаш, ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа. Внимание : Ако сакате стоката под итно да, ние може да го испрати со ЕМС или UPS-от,DHL ,Aramex,итн.На товар на трошоците пост не беа точни ве молиме контактирајте со нас за да се потврди точниот товар на трошоците ако сакате да се промени за да ЕМС или UPS-от,DHL ,Aramex,итн курир. Политика на враќање : Ако не сте задоволни со вашата нарачка, поради некоја причина, да ги споделите со нас. Како веб страница правила Ние ќе рефундирање на парите откако ќе ја прими стоката ќе испрати назад. Тоа е толку едноставно! Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.Бесплатен превозот на предмети, исто така се изразуваат трошоците кои товар цената ќе се намали и кога ќе се вратите на стоки и побара да се вратат парите.па ве молиме да се погледне внимателно на целата предмети' опис пред да поставена цел. Товарни за испратите назад и повторно да ја прати треба да се плати од страна на купувачот. За ваша заштита, ве молиме осигуреното вашиот пакет. Ако производи имаат каков било дефект или да се одложи, ве молиме да не се отвори случај или не остави Негативни и Природни повратни информации, таа не може да ги реши сите проблеми .Но само кажете ни, ние ќе се потрудиме да го реши. Ако сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен Фидбек и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот (НСД), кои се од витално значење за растот на нашиот мал бизнис. Покрај тоа, ве МОЛИМЕ да НЕ ни остава 1, 2, 3 или 4-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек. Само 5-Детален Продавачот Рејтингот се добредојдени. Кога сте платиле за ред,значи ќе треба добро да ја прочитате оваа порака и да ги прифатиме правилата погоре.Ви благодариме за вашиот разбере.

Главните својства

боја:
Црна
Тип:
Сенка Плови & Куќиште Мрежи
Бренд Име:
sjtrade
Број На Модел На:
D84xH36 (D215xH91cm)
Плови Материјал:
Oxford
Плови По Завршувањето:
waterproofed
Точка име :
Поголем 84оган јама маска
Поголем 84оган јама покрие материјал:
Оксфорд ткаенина
Поголем 84оган јама боја маска:
Црна
Поголем 84оган јама покрие големина:
D84xH36 (D215xH91cm)
Поголем 84оган јама покрие стил:
Модерна
Поголем 84оган јама покрие функција:
Waterproofed/ dustproofed
Поголем 84оган пит се покријат пакет:
Едно парче една торба
Is_customized:
Available
Palce на потекло :
Кина

Избор на купувачот