М2 М2.6 М3 М4 Не ' Рѓосувачки Челик 304 А2 Corss Вдлабнати Филип Пан-Круг За Миење Главата Со Јака Само Прислушување Завртки Со Рамна Крајот
Ново

М2 М2.6 М3 М4 Не ' Рѓосувачки Челик 304 А2 Corss Вдлабнати Филип Пан-Круг За Миење Главата Со Јака Само Прислушување Завртки

DEN 1151.52

Во форма достапна за нарачката


Големината На Филип И Пан-Круг За Миење Главата На Завртката
Детали На Филип Пан-Круг За Миење Главата На Завртката
Испорака На предмети ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Повратни информации, Ние искрено се обезбеди добри производи и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации, клиентите задоволство и поддршка е најдобро да се врати за нас. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да ви помогне да ги реши проблемите. Ве молиме не го остави негативни повратни информации. Ви благодарам многу. *Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Главните својства

Големина:
M2.6, M4, M2, M3
Должина:
4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 20mm, 16mm
Глава Стил:
Пан
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
500-799Pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
M391
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
Вози Стил:
Филипс
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот