Мото Додатоци Обтекател шофершајбната Тело Работа Завртки Ореви Завртки за ТРИУМФ СПРИНТ GT РС ST Тигар Explorer 1215 ABS TT 600
Ново

Мото Додатоци Обтекател шофершајбната Тело Работа Завртки Ореви Завртки за ТРИУМФ СПРИНТ GT РС ST Тигар Explorer 1215 ABS TT

DEN 1655.04

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот :
.состојба : 100% сосема нов
· материјал тип : CNC
· количина : 1set
· лесно да го инсталирате
Погодни За :
За Дербито/Улица мотоцикл
Пакетот вклучува :
1 кутија на Завртка
Answer : ___________________________ Note :
Ако ви треба друг модел, ве молиме кликнете
Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.
Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 10-12 13-16 17-19 20-24 25-30 Работни Дена + сабота + недела 12-14 15-18 19-21 22-26 27-32 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. 1% 50. 1% 29. 6% 10. 5% 4. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. 4% 50. 0% 14. 3% 7. 2% 7. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10. 5% 28. 6% 43. 8% 10. 1% 7. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11. 1% 22. 2% 30. 3% 20. 9% 15. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0. 0% 47. 1% 31. 4% 17. 6% 3. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. 5% 25. 0% 47. 9% 12. 9% 10. 7%
Производи покаже :

Главните својства

Motobike Направи:
Kawasaki,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Триумф,Suzuki,Победа,Хонда,Aprilia,Ducati,BMW
Име На Модел:
FB-001
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
7cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
YOWLING
Име на производ:
Мотоцикл Обтекател Завртки Ореви Завртка
Функција:
Целиот сет motorcycele обтекател завртки
Количина:
1 сет,како на сликата покажува
ОДГОВАРА ЗА:
За ТРИУМФ СПРИНТ GT РС ST Тигар Explorer 1215 ABS TT 600

Избор на купувачот