11 Турмалин Производи Авто-греење Магнетен Појас Назад Поддршка Подготвуваат Појас Lumbar Топло Заштитник на Телото во Пенкалата Стомакот Нови
Ново

11 Турмалин Производи Авто-греење Магнетен Појас Назад Поддршка Подготвуваат Појас Lumbar Топло Заштитник на Телото во Пенкалата

DEN 392.00
DEN 543.84

Во форма достапна за нарачката

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.топлината подлога може да се отстрани,така што може да биде четири сезони
За Испорака
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот 's цена. Ако овој објект е во ваша сопственост над 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
За Гаранција
1) 12 месеци Производителот 's ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Главните својства

Големина:
L, M, XL
Бренд Име:
Aolikes
Применливи Луѓе:
Возрасни
Материјал:
СТП кожа+еластична бенд +топлина крпа+магнет
Број На Модел На:
мажи жени универзална

Избор на купувачот