Вампир Дневници Шарм Нараквици Клаус Каролина Forbes Кристал Кристал Лак Сјај Wristlet Алка Накит -25
Ново

Вампир Дневници Шарм Нараквици Клаус Каролина Forbes Кристал Кристал Лак Сјај Wristlet Алка Накит -25

DEN 952.00
DEN 1286.40

Во форма достапна за нарачката


Вампир Дневници Шарм Нараквици Клаус Каролина Forbes Кристал Кристал Лак Сјај Wristlet Алка Накит -25
Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 21*1cm Тежина : 12g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Татко/Мажи/Унисекс
Погодни за : Млади и Зрелост женски машки и

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E1-6-78
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Затворач Тип:
Hummer
Пол:
Жените
Бренд Име:
MQCHUN
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Месечината
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Никој
Функција:
додаток

Избор на купувачот