4/6/8мм Розова Слатководни Школка Круг Монистра Обоена Природен Камен Монистра За Накит Одлуки 15inches Spacer Монистра Одлуки Хривнија
Ново

4/6/8мм Розова Слатководни Школка Круг Монистра Обоена Природен Камен Монистра За Накит Одлуки 15inches Spacer Монистра Одлуки

DEN 72.00
DEN 99.84

Во форма достапна за нарачката


Предмети Име : 4/6/8мм Розова Слатководни Школка Круг Монистра Обоена Природен Камен Монистра За Накит Одлуки 15inches Spacer Монистра Одлуки Хривнија Должина : 15inches Едно Влакно Големина : 4/6/8мм 4mm 95pcs монистра едно влакно 6mm 63pcs монистра едно влакно 8мм 48pcs монистра едно влакно ( Како што се фабрички масовно производство,така што се каже дека е можно најмалку монистра во едно влакно, производот што го испрати само ќе помине на броеви. Цел доволна количина за да се избегне боја разлика од различни серија)
Превозот Забелешка : 1.Доколку вредноста на нарачката повеќе од $5 ,предметите ќе биде бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epackt ( Само Обединета Држава) 2.Доколку вредноста на нарачката под $5 ,предметите ќе биде бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус . 3.Доколку вредноста на нарачката повеќе од $150 , предметите ќе бесплатен превозот преку DHL,EMS,Fedex,ТНТ експрес испорака. 4.Ние прифаќаме Dropshipping, ако ви е потребен,контактирајте ме. Објектот Фото Екранот

Главните својства

Објектот Дијаметар:
6mm 63pcs beads, 8mm 48pcs beads, 4mm 95pcs beads
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
F00898
Материјал:
Школка
Објектот Тежина:
10g-40g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
GMB724
Одговараат на:
Нараквица ,Ѓердан ,Накит DIY, Монистра За Изработка на Накит
Надворешниот Дијаметар:
4/6/8mm
боја:
Пинк

Избор на купувачот