1.6 М Т Тип Шофершајбната Автомобил Звучна Изолација Запечатување Гумена Лента Анти Бучава
Ново

1.6 М Т Тип Шофершајбната Автомобил Звучна Изолација Запечатување Гумена Лента Анти Бучава

DEN 432.00
DEN 508.80

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики Состојба : 100% нови
Материјал : EPDM
Должина : 1.6 M
Боја : Црна
Затоа што автомобилот е различен,ве молиме да се измери вашиот автомобил големина пред да го купат.Над должина за вашиот референца.
Центар за помош Почитувани купувачот, ние ќе ја испратите вашата стока колку што е можно побрзо по плаќање. Логистика следење на информации ќе се обновуваат по 2~3 дена. Можете да ги користите на следење на број за да дознаете каде стоката се на www.17track.net Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации и ќе се добие задоволителен одговор. Ви благодариме и Имаат добар ден !!!

Главните својства

Тип На Објект:
Филери, Лепила & Пломби
Материјал Тип:
Пластични & Гума
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
2342342
Специјални Функции:
Изолација на бучава
Бренд Име:
FEELWIND
Објектот Должина:
1.6m
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch

Избор на купувачот